Infolinia: 796 935 555

Szprychy SAPIM Laser Black

( ilość produktów: 2 )

Szprychy to cienkie druty, które odpowiedzialne są za łączenie obręczy koła z piastą. Z jednej strony zakończone są one zakrzywieniem (łebkiem), które jest przeplatane przez otwór znajdujący się w kołnierzu piasty. Na drugim końcu szprychy występuje natomiast gwint – pozwala on na połączenie szprychy z otworem w obręczy koła przy pomocy nypla. W przypadku szprych niezwykle istotną właściwością jest wytrzymałość – zarówno na wyginanie, jak i na pękanie. Warto zatem montować w swoim rowerze solidne szprychy, wykonane z wysokiej jakości materiałów, które będą mogły być eksploatowane przez długi czas. Wśród niezawodnych elementów wyposażenia jednośladu znajdują się szprychy SAPIM Laser Black, cieszące się zaufaniem kolarzy na całym świecie. Wytrzymałość tych komponentów wynosi 1500 N/mm2.

Szprychy SAPIM Laser - charakterystyka

Szprychy Laser Black wytwarzane są przez belgijską firmę SAPIM. Należą one do grupy szprych cieniowanych – w środkowej części mają mniejszą średnicę niż na końcach. Takie rozwiązanie pozwala na zmniejszenie masy szprych bez negatywnego wpływu na ich wytrzymałość. Jeśli chodzi o szprychy Laser Black, średnica przy końcach wynosi 2 mm, a w środkowej części jest to 1,5 mm. Opisywane produkty wykonywane są z wysokiej jakości stali nierdzewnej (pokrytej czarną powłoką). Materiał ten charakteryzuje się dużą wytrzymałością, trwałością, giętkością oraz odpornością na rdzę i działanie warunków atmosferycznych.

Gdzie kupić szprychy Laser Black?

W szprychy wytwarzane przez firmę SAPIM zaopatrzyć się można za pośrednictwem strony Rowerek.pl. Podczas szukania odpowiednich szprych do swojego pojazdu należy mieć na uwadze dwa parametry – średnicę szprychy oraz jej długość, która uzależniona jest m.in. od rodzaju piasty i obręczy, a także wielkości koła. W asortymencie sklepu Rowerek.pl dostępne są także inne elementy wyposażenia jednośladów. Zakupu wysokiej jakości części oraz akcesoriów dokonać można zarówno za pomocą strony internetowej, jak i w placówce stacjonarnej.Zobacz również:

Pozycjonowanie

pixel