Infolinia: 796 935 555
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Serwis rowerowy

cennik

Rowerek.pl

To nie tylko sklep z częściami i akcesoriami, to też profesjonalny serwis rowerowy.

 

Domeną profesjonalnego serwisu rowerowego jest nie tylko odpowiednie zaplecze sprzętowe, ale także indywidualne podejście do każdego klienta. Wykonywane przez nas usługi cechuje najwyższa jakość oraz przystępną ceną. Przyprowadzając do nas rower otrzymasz informację zwrotną o koszcie naprawy oraz profesjonalne doradztwo w doborze części zamiennych.

Nasz serwis należy do grupy Autoryzowanych Serwisów Rowerowych (ASR), akcji prowadzonej przez firmę Velo, która jest polskim dystrybutorem marek takich jak: Accent, Dartmoor, ConneX, Finish Line i wielu innych.

PAMIĘTAJ! Serwis Twojego roweru to pewność ze zawsze rower jest gotowy do jazdy i przede wszystkim bezpieczny. Pamiętaj aby dokonywać okresowego przeglądu raz na kilka miesięcy, unikniesz wtedy przykrych niespodzianek na drodze.

Przegląd u nas kosztuje tylko 35 zł. Co otrzymujesz za tą kwotę? Przeglądamy twój rower dokładnie, śrubka po śrubce w poszukiwaniu usterek, dowiesz się co jest do naprawy, jaki jest koszt części, jaki jest koszt usługi oraz ile czasu nam to zajmie.

Jeśli koszt naprawy jest dla ciebie zbyt wysoki to podpowiemy co należy zrobić w pierwszej kolejności, a co można odłożyć w czasie.

W związku z zaistniałą sytuacją dezynfekujemy każdy rower w cenie usługi.

 

Numer telefonu do serwisu - 68 419 03 52

Adres:

Aleja Wojska Polskiego 86 

Budynek mrowiska (zachodnia strona)

Zielona Góra 65-762

 

 

 

W naszym serwisie możesz skorzystać z 3 dostępnych pakietów serwisowych, lub tradycyjnego przeglądu całego roweru. 

Kliknij w monetę i zobacz z czego składa się dany Pakiet 

Pakiet-złoty Pakiet-srebrny Pakiet-brązowy

Pozycjonowanie

pixel