Infolinia: 796 935 555

8-rzędowe

( ilość produktów: 2 )

8-rzędowe klamko-manetki mają bardzo szerokie zastosowanie. Z powodzeniem „odnajdują się” w napędach 1x8, 2x8 i 3x8, więc mogą być wykorzystywane przez użytkowników bardzo różnych rowerów – począwszy od jednośladów w klasie MTB i trekkingowych, a na rowerach szosowych skończywszy.

Jakie zalety mają klamkomanetki 8-rzędowe?

Klamkomanetki 8-rzędowe, podobnie jak inne rodzaje tych komponentów, mają tę zaletę, że pozwalają równocześnie kontrolować hamulce i manewrować dźwignią odpowiedzialną za zmianę przełożeń. Doceniają ją przede wszystkim początkujący rowerzyści. Poszczególne modele 8-rzędowych klamkomanetek mogą różnić się między sobą, ale łączy je to, że są bardzo precyzyjne, intuicyjne w obsłudze i zapewniają użytkownikom jednośladów wysoki poziom bezpieczeństwa.


Klamko-manetki 8-rzędowe Shimano w ofercie sklepu Rowerek.pl

Marka Shimano jest jednym z głównych graczy na rynku producentów części i komponentów rowerowych. Cieszy się ona ogromnym zaufaniem, a jej oferta jest tak różnorodna, że znajdą w niej coś odpowiedniego dla siebie zarówno wytrawni rowerzyści, a nawet zawodowcy, jak również te osoby, które swoją przygodę na dwóch kółkach dopiero zaczynają. Wśród wielu produktów sygnowanych przez tę firmę na uwagę zasługują m.in. 8-rzędowe klamkomanetki. W ofercie sklepu rowerek.pl można znaleźć m.in. takie modele, jak klamkomanetka Shimano Acera ST-EF500 V-BRAKE. Posiada ona optyczny wskaźnik przełożeń, który informuje w czasie jazdy o tym, jaki bieg został wybrany. Dzięki temu można łatwo przekonać się, ile przełożeń – wyższych bądź niższych – pozostało jeszcze do wykorzystania. Warta wspomnienia jest także zastosowana w budowie tego modelu technologia DUAL SIS, umożliwiająca płynną, precyzyjną i bardzo prostą zmianę biegów. Kolejnym modelem wartym uwagi jest klamkomanetka SHIMANO ALTUS ST-M310. Zintegrowane dźwignie hamulca i przerzutki działają w systemie RAPIDFIRE Plus. Pozwala on na jednoczesną zmianę biegów i hamowanie. Ten model również jest wyposażony w optyczny wskaźnik przełożeń. Będzie dobrze współpracował mechanicznymi hamulcami tarczowymi oraz hamulcami typu V-brake i przednią trzybiegową przerzutką. Ta klamkomanetka polecana jest do rowerów górskich, trekkingowych i crossowych. To oczywiście nie wszystkie produkty z tej kategorii dostępne w ofercie sklepu Rowerek.pl. Warto zapoznać się z całym asortymentem, a w razie wątpliwości co do wyboru najbardziej odpowiedniego produktu, zasięgnąć porady fachowców.
Być może zainteresuje Cię również:

Pozycjonowanie

pixel