Infolinia: 796 935 555
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

Końcówki linki

( ilość produktów: 10 )

Aby duże komponenty w rowerze mogły działać sprawnie, niezbędna jest dbałość o szczegóły. Nawet najmniejsze elementy mają tu znaczenie. Tak jest choćby w przypadku końcówek linki przerzutki dostępnych w naszej ofercie. Co mniej doświadczeni rowerzyści mogą nawet nie zdawać sobie sprawy z istnienia takiej części, a tymczasem jest ona niezbędna, by mechanizm przekładni funkcjonował, jak należy i był bezpieczny dla użytkownika.

Końcówka linki przerzutki aluminiowa – krótki instruktaż naprawy i montażu

Zużyte części w rowerze należy wymienić możliwie szybko, bo mogą one mieć wpływ nie tylko na komfort jazdy, ale też bezpieczeństwo. Gdy przyjdzie czas, aby zamontować nowe linki przerzutki, warto wiedzieć, jak postępować, aby zrobić to w sposób prawidłowy. Oczywiście można oddać jednoślad do serwisu, ale co bardziej wprawni i obeznani z zasadami działania poszczególnych komponentów rowerzyści mogą zechcieć wykonać to zadanie samodzielnie. W tym celu należy w pierwszej kolejności ustawić bieg na taki, który jest najlżejszy dla sprężyny a łańcuch – na najmniejszej możliwej zębatce korby i kasety. Następnym krokiem jest poluzowanie śruby w przerzutce przytrzymującej linkę i wyciągnięcie jej z pancerza przez manetkę. Aby założyć nową linkę, trzeba postępować analogicznie – tyle że oczywiście w odwrotnej kolejności. Aby odpowiednio wyregulować linkę, trzeba umiejętnie operować baryłką odpowiedzialną za naprężenie i luzowanie przewodu. Jego nadmiar należy usunąć przy użyciu specjalnej obcinaczki. Końcówka linki przerzutki będzie potrzebna, aby zapobiec strzępieniu się splotu linki. Należy ją ścisnąć obcęgami lub innym narzędziem o podobnym działaniu, tak aby ściśle przylegała do linki.

Końcówka linki przewodu – różne kolory i modele w sklepie Rowerek.pl

Sklep Rowerek.pl ma w ofercie końcówki linki przerzutki wielu producentów i w różnych kolorach. Do wyboru jest m.in. końcówka linki przerzutki Accent. Produkty te dostępne są w opakowaniach liczących po 5, 10 i 500 sztuk. Oprócz tego, że doskonale zabezpieczają przewody, stanowią też estetyczny akcent. Co ważne, wykonano je z odpornego na korozję aluminium. Można wybierać spośród takich kolorów, jak zielony, niebieski, złoty, czerwony, czarny i srebrny. W przypadku trudności z wyborem odpowiedniego modelu, można skorzystać z pomocy doradców.

Pozycjonowanie

pixel